Látkové rolety do oken SunStop - Technické informace

Přemýšlíte nad koupí látkových rolet do oken, které vám poskytnou soukromí a příjemný stín v domě? Žena si již vybrala z rozmanité nabídky barevného provedení rolet do oken, ty nejkrásnější do vašeho interiéru? Vás však zajímají technické výkresy a informace? Přečtěte si níže uvedené informace a přesvědčte se o kvalitě za velmi příjemné ceny.

Popis výrobku

Látková roleta do oken se skládá z hliníkové toče o průměru 38 mm, na které je upevněna a natočena speciální tkanina Soltis. Toč s tkaninou je uschována v hliníkové kazetě. Pro rolety do oken s manuálním ovládáním je v  toči integrována silná pružina s nastaveným předpětím, díky tomu je tkanina dokonale napnuta a odolává i silnému větru. Roleta se ovládá manuálně tahem ruky za madlo spodního profilu a stažením látky do požadované polohy, kde se zaaretuje do fixačních háčků.

Roleta SunSTop Comfort má shodné rozměry a provedení kazety. Ovládání látkové rolety do oken je pomocí provázku z interiéru. V toči rolety je integrována pružina s předpětím, která zajíštuje napnutí látky. Roleta do oken může být stažena do libovolné polohy.

Rolety v motorovém provední mají v toči integrován motor v provedení 230V. Motorové rolety jsou osazeny bočním vedením odpruženými lanky. Roleta SunStop ENERGY může být doplněna o dálkové ovládání.

Maximální možné výrobní rozměry všech typů rolet SunStop
maximální šířka 1800mm
maximální výška 2500mm
maximální plocha 3m2

Tkanina Soltis

Textilie Soltis je vyráběna speciálně pro účely venkovního zastínění, čemuž odpovídá technologie výroby. Základní osnova z polyesterového vlákna je po utkání fixována a rovnoměrně napínána speciální patentovanou technologií Precontraint, tak aby bylo dosaženo maximální tvarové stability v podélném i příčném směru. Poté je tkanina opatřena ochrannou vrstvou PVC pro maximální odolnost a životnost.

Pozoruhodnou vlastností tkaniny Soltis je to, že díky cílené perforaci je částečně transparentní a umožňuje tak přirozený vizuální kontakt uživatelů s venkovním prostorem, zároveň však zadrží většinu slunečního tepelného záření. Základní rozdělení tkanin Soltis je na řadu 86 s menší hustotou tkaní a na hustěji tkanou řadu 92.

 

Roleta SunStop - pružinová
Rolety Sunstop - pružinová
Roleta SunStop - střešní
Roleta Sunstop - střešní

Roleta SunStop - energy
Rroleta Sunstop - energy
Roleta SunStop - comfort
Roleta SUnStop - comfort
Roleta SunStop - comfort, vedení provázku
SunStop - comfort, vedení provázku

Kazeta rolety SunStop
Kazeta rolety SunStop

Bočnice kazety
Bočnice kazety látkové rolety Sunstop

Klip kazety

Aretační háček dolního profiluAretační háček dolního profilu

Boční příchytkyBoční příchytky

Prostup a odraz slunečního záření


Hodnoty tkaniny Soltis 86 a SOLTIS 92
Hondoty tkaniny Soltis 86 látkové rolety Sunstop

Technické údaje:

gramáž tloušťka
Soltis 86 380 g/m² 0,43 mm
Soltis 92 420 g/m² 0,45 mm

Pro správný výběr typu a barvy materiálu slouží následující parametry:

  • TS – propustnost záření
  • RS – odraz záření
  • AS – absorpce záření
  • TV – propustnost viditelného světelného spektra

Hodnoty TS, RS a AS jsou vyjádřeny v % a jejich součet je vždy 100%. Hodnota TV je rovněž vyjádřena v % a udává podíl venkovního světla, které materiál propustí do místnosti.

Máte zájem o látkové rolety do oken SunStop? Napište si o ně!

Pokud chcete zpracovat cenovou nabídku, nebo potřebujete jakékoliv informace, napište nám. Do textu prosíme uveďte i město odkud jste, abychom rychleji vyřídili Vaše dotazy.

Poptávka po roletách do oken SunStop

Poptávka po roletách do oken SunStop

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout