SunStop - Energy - Rolety na elektrický pohon

Speciální tkanina Soltis zabrání přehřání interiéru, ale zajistí přírozený výhled ven.

Roleta na elektrický pohon - Energy vyniká svými vlastnostmi díky speciální tkanině Soltis ve spojení s motorovým pohonem včetně možnosti dálkového ovládání.

Roleta se skládá z hliníkové toče o průměru 38 mm s integrovaným motorem Somfy.  Na toči je upevněna a natočena speciální tkanina Soltis. Toč s tkaninou je uschována v hliníkové kazetě, která nejen chrání navinutou látku, ale dodává výrobku pěkný vzhled.

Spodní profil je veden v odpružených lankách napnutých od kazety rolety k dolnímu rámu okna. Motor je napájen napětím 230V. Roleta se ovládá tlačítkovým spínačem nebo dálkovým ovladačem. Zároveň je možné k roletě na elektrický pohon doplnit časový spínač nebo sluneční a větrné čidlo. Dálkové ovládání rolet je velmi praktické a často zákazníky žádané. Podlehněte i vy jeho kouzlu a vyberte si rolety do oken v jakémkoliv barevném provedení.

A proč právě roletu Sunstop - Energy?

  • Roleta zabrání přehřátí interiéru. Zachytí až 90% slunečního záření.
  • Ale zároveň do místnosti propustí dostatek denního světla.
  • Nezabrání přirozenému výhledu ven z interiéru.
  • Ochrání rámy vašich oken před UV zářením.
  • Díky ochranné vrstvě odolá povětrnostním a jiným venkovním podmínkám.

Líbí se vám tento typ venkovních rolet? Máte-li zájem, objednejte si rolety SunStop - Energy pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře či kontaktutje výrobce látkových rolet a zabraňte otravnému ostrému světlu, aby vás rušilo při oblíbených činnostech.

Detail bočního vedení Roleta do oken Soltis 86 - 2047

Máte zájem o venkovní rolety Energy? Kontaktujte nás

Máte zájem o venkovní rolety Energy? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout